10 Vana Tare Taga (L)

Ootame Sind Jumalamäe servale Ojaveere tallu, kus kohvik Vana Tare Taga oma väravad avab. Siin leiad rahu ja tasakaalu, mille viie põlve igapäevaelu, töö ja puhkus on siia toonud ja loonud.

Ojaveere talu, Kolossova küla, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

MENÜÜ HITID:
- Metsiku looma liha mustsõstra marinaadis
- Suvikõrvitsakotletid värske soolakurgiga
- Suitsusaunaliha
- Vegan käsitööjäätis – mustikas, vaarikas, mustsõstar

Tule ja naudi suitsusaunas ööpäeva küpsenud sooja suitsuliha, sauna tagant korjatud mustikatest, mustsõstrast ja vaarikatest valmistatud vegan-käsitööjäätist ning meie klassikalist lemmikut – suvikõrvitsakotlette värske soolakurgiga.

Meie juures saad lasta kõigil argimuredel minna ja olla kohal. Kohal endas, et saada taas taipamisi, mis on elus tegelikult tähtis. Perenaisega murul aetud jutud ja peremehe käest saadud nipid suitsusauna ees – see on see, mis on alati meie õuel olemas. Ja kui pillimees just ei puhka, siis aitavad toiduelamust kogeda karmoškalood ja laulud.

Vanaisa ehitatud saun sai kütte eile hommikul ning suitsuliha lõhn on võtnud võimust kogu saunaesisel murul. Männimetsa taga on taevas tõmbunud loojuvast päikesest verevaks ja lindude sädin on hakanud vaibuma. Kõik on valmis, et kostitada Sind, kes sa tuled, istud meie murule ja hingad sisse puhast Setomaa männimetsa õhku ning tunned, kuidas rahu Sind endasse tõmbab. Kõik on valmis. Ootame Sind!

Kohalejõudmiseks leiad suunaviidad teel nii Saatse kui Koidula poolt tulles. Parkimine on talu kõrval ning tualett on ikka samas, kus eelmisel aastal. Ratastooliga saab meie murul samuti liikuda. Meie väike perenaine Martha võtab rõõmuga vastu kõik lapsed ning mänguasjad ootavad sauna juures liivakastis. Lemmikuga palume tulla rihma otsas – ikka selleks, et kõigil oleks hea ja turvaline, nii meie kui Sinu neljajalgsetel.

Päeva jooksul kostitab külalisi muusikaliste etteastetega duett Alamakstud Härrad. Kes soovib, saab kaasa laulda või jalga keerutada.
Ehedaimad elamused ootavad Vana Tare Taga!

Rohkem infot

Kontaktid
Siiri Viil
551 5578
Ojaveere talu, Kolossova küla, Setomaa vald
siiri.antsmae@gmail.com