Eikellegimaa kohvik

Looduslähedane menüü müstilises ürgoru kuningriigis! Ootame külla meie metsatallu, Piusa jõe kaldale, maailma veerekese pääle!

Harjuseaugu, Tellaste

Looduslähedane menüü müstilises ürgoru kuningriigis!
Ootame külla meie metsatallu, Piusa jõe kaldale, maailma veerekese pääle!
Külalised saavad osa rohketest loodusandidest ja oma metsikust permakultuuriaia saadustest valmistatud maitsvatest meistriteostest! Lisaks saab avastada Eikellegimaad nii metsas, jõel kui põnevas metsaaias.
Kohvikuemandateks on Võrumaa juurtega kaks õde Iiri ja Rea, kes inspireeritult nii vanaemade tarkustest kui uutest suundadest ja tuultest kombineerivad permaaiasaadused, kohalikud ja kaugemadki maitsed hõrgutavateks roogateks ja küpsetisteks.

Kohviku teeb eriliseks ja metsahõnguliseks kaks korilast, kes leiavad metsast üles selle, mida teised ei leia, et luua omapäraseid loodusannisuupisteid.

Lisaks tegutseb Eikellegimaal leiutaja habemik Justin, kes loob loodusega koostöös keskkondi, kus on huvitav seigelda nii väikelapsel kui vanavanaisal! Eluolu teevad rõõmsamaks lastesõbralik koer Puri, uudishimulik kass Pastinaak ja mänguline kiisu Ostisch.
Meie juures on võimalik einestada kohalikust kraamist hõrgutistega (valikus ka taimetoidud) toidusuveniire ja veel nipet-näpet kaasa osta, osaleda talu tutvustavatel tuuridel (kell 11, 14 ja 17), sõita traktori sisekummidega jõel, avastada metsaradu, uurida metsaaeda/toidusalu/seenekasvatust, uudistada kanade kuningriiki, kohtuda põnevate inimestega ning nautida muid Eikellegimaa võlusid! Õhtul taustaks hea muusika ja elav tuli.

*Saabudes jätta auto tee äärde parklasse. Alla talu juurde saab jalutada mööda metsarada, häälestades end saabumaks eikellegimaale.

Kontaktid
Rea
55961331
Harjuseaugu, Tellaste
http://www.facebook.com/eikellegimaa