Hoolõline Süllem

Oleme üks tore Värska Gümnaasiumi koolipere, nagu üks kokkuhoidev mesilassülem - üksteist hoides ja ühiste eesmärkide poole lennates. Ikka koos ja teineteist toetades.

Pikk 13, Värska

Oleme üks tore Värska Gümnaasiumi koolipere, nagu üks kokkuhoidev mesilassülem - üksteist hoides ja ühiste eesmärkide poole lennates. Ikka koos ja teineteist toetades. Meie kohvik Hoolõline Süllem, saabki alguse siit- hoides mesilasi, hoiame inimesi.

Nagu ka eelmisel aastal, on meie kohviku kärjekannu menüüs esikohal puhas Setomaa mesi. Maiasmokad saavad mekkida meekooki, meevahvleid ja meega pannkooke. Aga loomulikult saavad kõhu täis ka kõik soolase toidu austajad. Pakume taas traditsioonilist seto putru erinevate lisanditega ja tõelist unelmate koolilõunat – Värska kooli hamburgerit. Nagu ikka, valmistatuna kohalikust ja värskest toorainest. Lisaks pakume laia valikut magusaid ja soolaseid küpsetisi, mille on valmistanud meie kooli lapsevanemad ja töötajad.

Mesitarus käib pidev tants ja trall, laul ja pillimäng. Soovi korral saad ka ise kaasa lüüa. Lastega tegelevad meie lõbusad mesimummid. Töömesilased suunavad Sind erinevatesse töötubadesse ja meisterdamise nurgakestesse. Põnevat tegevust jagub kogu päeva jooksul nii väikestele kui suurtele kohvikukülastajatele.

Meie hoolõline süllem ootab Sind!
Rõõmsa kohtumiseni!

Kontaktid
Liis Samuel
58528980
Pikk 13, Värska