Iloline Kirsitalo

Hoole ja armastusega ellu äratatud Setomaa talu ootab sellelgi aastal külla kõiki, kes soovivad osa saada Setomaa imelisest maastikust, kultuurist ning pärandist.

Kirsi talo, Meremäe, Setomaa vald

Hoole ja armastusega ellu äratatud Setomaa talu ootab sellelgi aastal külla kõiki, kes soovivad osa saada Setomaa imelisest maastikust, kultuurist ning pärandist. Kostipäeva menüü on Kirsi talos inspireeritud perenaise vanaema retseptidest. Nõnda tulevad proovimisele seto köögi vankumatud lemmikud: kruubipuder suitsulihahämmätüsega, kahekäe võileib Kirsi talo suitsulihast, suussulav sõir, mis pärjati 2017. aastal Seto Kuningriigis rahva lemmiku tiitliga, kohupiima plaadikook marjadega ning palju muud maitsvat soolast ja magusat. Kes veel siin käinud pole ning huvituvad talu loost, neid viiakse talu taastamise lugude maale, kus pererahvas räägib huvilistele lähemalt Kirsi talo taastamisest.

Muusikalise vahepala eest kannavad hoolt toredad kohalikud lõõtsmoonikud. Kui veab, saad ka tantsuõpitoas osaleda. Tüdrukud vanuses 6-14 aastat saavad proovida, mis tunne on olla seto rahvarõivastes.

Kirsi talo pererahvas valmistub aegsasti. Tulge, tulge!

Rohkem infot

Kontaktid
Kaidi Kerdt
+372 514 0506
Kirsi talo, Meremäe, Setomaa vald
kirsitalo@gmail.com
http://www.kirsitalo.com