INARA VANAVALGÕ KOHVITARÕ

Kohviku tegus perenaine Inara Luigas on Mikitamäe vanast koolimajast teinud hubase toidukoha. Inara Luigas on tuntud pelmeeni- ja sõirameister, kes ajaviiteks võtab ka pilli kätte. Külalislahkes ja avaras kohvikus pakub perenaine traditsioonilisi seto roogi ja ka seto köögi moodsamaid edasiarendusi.

Nagu kahel viimasel aastal, ei pea te ka seekord pettuma: klassikud on kohal! Pelmeenid, pliinid ja sõir! Vähemalt sama head ja võib-olla isegi natuke paremad. Taas kord annab Inara Vanavalgõ kohvitarõ meeskond endast parima ja pakub teile lisaks klassikutele angervaksa-rabarberijooki, kukeseenesuppi ja mitmeid hõrke uustulnukaid. Töötab miniturg ja käsitöö õpituba.

Oleme teinud pingutusi ja suure rõõmuga teeme soovi korral koos teiega jalutuskäigu uhkesse remonditud kööki ja uuestisündinud peenesse koridori. Tulõ` kae` uma silmäga perrä!

Kui pakub huvi, siis räägib kohalik koduloohuviline maja ajaloost ja huvitavatest seikadest, mis toimunud selles endises koolimajas. Majas, kus on tehtud kultuuri ja kus nüüd asub kohvitarõ.

Pillimäng on samuti osa meie kohvikust. Karmoškat mängib kohvitarõ perenaine ise ja räägib juurde imelistest seiklustest, mis karmoškaansambliga mööda Eestit rännates on juhtunud. Õhtul saate karmoška saatel õppida seto tantse.

Kui mõtlete, kas tasub tulla, siis ainuõige vastus on KINDLASTI! Kohvitarõ meeskond teenindab teid vääriliselt hea meele ja parimate Setomaa paladega. Kaasa saate osta käsitööd ja sõira, koduleiba ja hoidiseid, piirakit ja pelmeene.

Kontaktid
Inara Luigas
+372 516 8422
INARA VANAVALGÕ KOHVITARÕ, Mikitamäe küla, Setomaa vald
luigasinara@gmail.com