Kitkut sõtkut

Kitkut sõtkut on Saatse muuseumi hoovikohvik. Mõeldud just neile, kellele meeldib looduslähedus ja lihtne toit. Pakume sulle lõkkel hautatud liha koduahjus küpsetatud leiva ning Saatse kandis kasvatatud salatiga. Kindlasti on menüüs sõir ning pannkoogid magusa kohupiimaga, nagu lapsepõlves ja nagu kohupiimanurgas kohane.

Kitkut sõtkut on Saatse muuseumi hoovikohvik. Mõeldud just neile, kellele meeldib looduslähedus ja lihtne toit. Pakume sulle lõkkel hautatud liha koduahjus küpsetatud leiva ning Saatse kandis kasvatatud salatiga. Kindlasti on menüüs sõir ning pannkoogid  magusa kohupiimaga, nagu lapsepõlves ja nagu kohupiimanurgas kohane.

Söögi kõrvale pakume teiste seas värskendavat kodust rabarberilimonaadi. Oleme varunud hulgaliselt tekke ja patju, et saaksite end Saatse muuseumi avaral muruplatsil mugavalt sisse seada ja meie pereretseptidega tutvuda. Aktiivsemad võivad, kas enne või pärast kehakinnitust minna muuseumi metsa 1,4 km matkarajale. Lastele on mõnusaks ajaviiteks orienteerumismäng, täpsusviske voor ning muid tegevusi.

15.00 duo Sild kontsert. Esinevad Sille Ilves (Eesti) ja Martin Leamon (Wales).
Võimalus kuulda laule ja lugusid elavas ning hingavas traditsioonis kahe rahvusvaheliselt tunnustatud muusiku esituses, selles eriti hubases miljöös.  Sille Ilves - viiul, laul, rataslüüra & kannel; Martin Leamon - kitarr, 1-realine lõõts. Täpsem info on FB lehel: https://www.facebook.com/events/363699134326632/

Tulge ja täitke hoov, mõnusa meeleoluga, meie pakume teile meeliergutava ampsu!

Kontaktid
Merily Marienhagen
+372 5334 1973
Kitkut sõtkut , Saatse, Setomaa vald
merily@setomuuseum.ee