Õkva üle moro

Seto kostipäeval muutub Kalju talu hoov hubaseks kodukohvikuks. Neil päevil saavad kõik külalised osa kokkuhoidva kogukonna tegemistest. Pakume teile enda kasvatatud viljadest koduselt valmistatud maitsvaid roogasid. Need tuletavad meelde lapsepõlve ja vanaema juures veedetud aegu. Lisaks parimad palad meie järvest ja metsast.

Kalju, Toomasmäe, Setomaa vald

Seto kostipäeval muutub Kalju talu hoov hubaseks kodukohvikuks. Neil päevil saavad kõik  külalised osa kokkuhoidva kogukonna tegemistest. Pakume teile enda kasvatatud viljadest koduselt valmistatud maitsvaid roogasid. Need tuletavad meelde lapsepõlve ja vanaema juures veedetud aegu. Lisaks parimad palad meie järvest ja metsast. 
Talu hoov on avatud vabalt uitamiseks ning meeleolu nautimiseks. Saate uudistada suitsusauna, elada kaasa potipõllundusele ning võtta osa loteriist. Kodustele ja sõpradele saate kostiks kaasa osta pirukaid, moose ja muud maitsvat. 
Väga oodatud on lapsed. Neile pakuvad tegevust mänguseltsilised Mõmmi Aabitsast. 
Kuna meie südames jääb alati koht ühele väikesele vaprale inglile, kutsume teidki koos meiega voolima Vaprusehelmeid kõigile krooniliselt haigetele lastele. 
Laupäeva õhtupooliku lõpetab "Üle moro tantsuõhtu" Setomaa kõige popimate tantsutajate Einari ja Ojariga. Algusega kell 19.00 ja pidu lõppeb südaöö paiku. Tantsuõhtul tasuline sissepääs 5 eurot.(lastele alla 12.a tasuta).

Teid jäävad ootama hea huumorisoonega peremees ja külalislahke perenaine, kes katavad laua parimate paladega ning pisike peretütar, kes hoolitseb, et ühelgi lapsel poleks tegevustest puudus.

Rohkem infot

Kontaktid
Maarja Liivago
+372 5354 1604
Kalju, Toomasmäe, Setomaa vald
maarjaliivago@gmail.com