Ostrovaoro Pervepäälne

Ostrovaoro Pervepäälne pakub külastajatele kehakinnituseks maitsvaid hõrgutisi lihast, kohupiimast ja muustki põnevast. Näiteks tuuakse teile liual lauale kimmäs triibuliha marineeritud punase sibula ja värske soolakurgiga või hoopis täidisega lameleib, aga miks ka mitte Ostrova burks kitsejuustuga.

Ostrova küla

Ostrovaoro Pervepäälne nii nagu nimigi ütleb asub Ostrova küla suure oru perve peal.

See küla on rohkem tuntud iga- aastase muusikafestivali poolest ja ei puudu ka Kostipäeval muusikalised etteasted. Pillimängu võib kuulda kogu päeva jooksul, kes soovib, saab isegi jalga keerutada. Kohvikukorraldajad on mõelnud ka lastele, kelle jaoks on dekoreeritud kena telk, kus leidub põnevat nokitsemist ja igasugu toredaid tegevusi kogu päevaks. Külastajaid ootab suur külakiik. Vana taastatud taluküüni seintel saab näha fotonäitust Ostrova küla möödunud aegadest ja tänapäevast.

Ostrovaoro Pervepäälne pakub külastajatele kehakinnituseks maitsvaid hõrgutisi lihast, kohupiimast ja muustki põnevast. Näiteks tuuakse teile liual lauale kimmäs triibuliha marineeritud punase sibula ja värske soolakurgiga või hoopis täidisega lameleib, aga miks ka mitte Ostrova burks kitsejuustuga. Magusasõpradele pakume pannacottat kama ja Ostrova marjadega, nööpidega kohupiimakreemi, aga ka oivalist creme bruled, mis kaetud kohalike põldude marjaandidega. Lastele on erimenüü. Aga see pole veel kõik, tule kohale ja veendu kõiges ise.

Lisaks muusikalembusele on Ostrova küla elanikke tabanud marjakasvatuse pisik. Pererahvas kasvatab ise kultuurmustikaid, aedvaarikaid, mustsõstraid, arooniat. Kodukohviku poe riiulitelt saab kokku osta igasugu manti, näiteks oma valmistatud naturaalseeid käsitöö limonaade, mahla, erinevaid moose, marju, müslit ja veel palju muudki - kõik on naturaalne ja tervislik.

Tulles kohvikusse, võtavad teid vastu perenaine ja peremees-Aime ja Neeme.

Kontaktid
Aime
5066999
Ostrova küla
http://www.facebook.com/ostrovamari/