Väiko kõivo kodo

Noor kõiv sirgub ajaga kõrgeks kaseks. Meie meeskond soovib, et meie kohvikusse tee leidnud külastaja oleks sama sihvakas ja tugev nagu sirguv kõiv.

Väike-Kasetalu, Korela küla, Setomaa vald

Noor kõiv sirgub ajaga kõrgeks kaseks. Meie meeskond soovib, et meie kohvikusse tee leidnud külastaja oleks sama sihvakas ja tugev nagu sirguv kõiv. Kõivo värskendav ja rahustav energia annab enesekindlust, jõudu ja vastupidavust. Kostipäeval jagame teile kõivo eluenergiat läbi võimlemisharjutuste ja õpitubades erinevaid teadmisi toitumisharjumistest. Toitumisnõustaja ja treeneri käe all saad sõbraks kõivo paindlikkusega, leiad üles oma uinunud, kuid energiat vajavad meeled.
Teie silmad lööb särama tassike head kohvi kõivo all, kõhule teeb pai pererahva armastusega valminud mustikakook ja -kissell ning tervistav taimetee. Tugevust luudesse ja lihastesse lisab Väiko kõivo kodo kotlet pehmel padjal. Tühja koti lubab täis laadida müügiait, kust saad kaasa osta erinevat Setumaa käsitööd.
Soovime, et meie külastajad oleksid sama sihvakad ja  tugevad nagu sirguvad kased, oleme otsustanud  jagada teile kõivu eluenergiat läbi harjutuste ja teadmiste õpitubades, mis tegutsevad paralleelselt kohvikuga. Õpitubades ootavad sind toitumisnõustaja Riin ja pikaaegselt tegutsenud treener Signe.

ÕPITUBA 1 (Viib läbi Riin ja Signe)
Keskendume toitumisele/seedimisele: seedimist soodustavad harjutused, räägime  tervislikust toitumisest. Anname nõu, kuidas seedimist parandada. Osalustasu 7€.
12:00 (10 kohta)
16.00 (10 kohta)
19.00 (10 kohta)

ÕPITUBA 2 (Viib läbi Signe)
Seljaeri. Harjutused ala- ja ülaseljale, mis vabastavad pingetest ja tugevdavad seljalihaseid. Osalustasu 7€.
14.00 (10 kohta)
18.00 (10 kohta)

Palume õpitubadesse ette registreerida. Selleks saada  e-mail: ventsigne@gmail.com  ja kirjuta juurde, mis õpituppa liituda soovid. Või helista telefonil  51936745.

Rohkem infot

Kontaktid
Signe Vent
+372 5193 6745
Väike-Kasetalu, Korela küla, Setomaa vald
ventsigne@gmail.com