27 Vanaase aiaresto (L)

Üks vana talumaja on peale pika unarusse jäämise perioodi taas korda tehtud ning siia Luhamaa piiri äärde meditatsiooni retriidi keskus rajatud. Tundub uskumatu - tule ja veendu ise! Setomaa parimat kohvi, õrna soolaforelli ning imelisi vaateid pakume niisamuti.

Vanaase, Hindsa, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

MENÜÜ HITID:
- Õrnsoola forelli võikud
- Hõrk lõhe ja hooajalised kalad otse kuumsuitsu ahjust
- Sidrunikook
- Setomaa parim kaputsiino ja soolakaramelli raff

Vanaase aiaresto pakkumine Kostipäeval on kala, kala ja kala: õrnsoola forelli võikud, imehõrk lõhe ja hooajalised kalad kohapeal kuumsuitsu ahjust. Magusaks pakkume sidrunikooki ja Setomaa parimat kaputsiinot ja soolakaramelli raffi.

Vanaase talu ajalugu algab aastast 1900, kui üks suur Luhmaa talu mille peamaja oli praeguses Määsi külas vendade vahel jagati. Siis sai Vanaasele ka uus maja ehitatud, mis nüüd viimase kolme aastaga on peale pika unarusse jäämise perioodi taas korda tehtud ning siia meditatsiooni retriidi keskus rajatud. Huvilistele näitame ja räägime, mis oli ja mis renoveerimise käigus sai tehtud.

Palava ilmaga saab ennast jahutada suures 80 m pikas tiigis, vihma ja tormi puhul kolime oma tegevustega maja söögisaali.

Olete oodatud!

Rohkem infot

Kontaktid
Viktor Varlamov
+372 5191 4825
Vanaase, Hindsa, Setomaa vald
tere@vanaase.ee