3 Inara Vanavalgõ Kohvitarõ (L)

Inara Vanavalgõ Kohvitarõs tehakse päris toitu. Sellist head ja maitsvat, nagu seda tegid meie vanaemad. Toitu, mida tehakse lihtsatest kohalikest asjadest ja mille maitse kandub õhtul unenägudessegi.

Mäe 28, Mikitamäe, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

MENÜÜ HITID:
- Käsitööna valmivad pelmeenid
- Kohupiimaga täidetud pliinid
- Ehe seto sõir

Sa ju mäletad, kuidas maitses vanaema talus piim? No vot, sellestsamast päris piimast tehtud päris sõir maitseb samasuguselt - see on õrn ja lõhnav. Sääraseid kohupiimaga täidetud pliine, nagu meie juures, ei leia kusagilt mujalt, sest neid lihtsalt keegi siin Maarjamaal ei teegi. Vaid meie kohvikus saad maitsta seda käsitööna valmistatud ehedat toitu – särinaga küpsetatud pliinile on sisse keeratud kohupiim, mida õrnalt rõõsas koores mahlaseks küpsetatakse...mmm, on see alles maitse! Ja pelmeenid! Ja kartulivareenikud! Ja kõik need muud mekid, mille on aja jooksul täiuslikuks lihvinud emade, vanaemade ja vanavanaemade kogemus…ahh!

Kui Sul on nüüd tekkinud soov seda kõike oma keelega limpsata, astu Kostipäeval meie kohvitarre sisse. Lisaks toiduahvatlustele saavad su kõrvad hellitatud karmoškalugudega ja leelolauludega. Meie juures on sul nii tore, et kindlasti jätkad oma päevaseid maitserännakuid öösel veel uneski...

Laupäeval, 10. augustil alustame kell 11.00 uma leelokoori ja seto leeloga - olete oodatud. Kohtumiseni!

Kontaktid
Inara Luigas
516 8422
Mäe 28, Mikitamäe, Setomaa vald
luigasinara@gmail.com