9 Kriisa Talo Kostikotus (L )

Kriisa Talo Kostikotus saab alguse juba varakevadel, mil peame plaani, milliseid seemneid külvata ja mida kasvatada, et augustis saaks oma aia andidest valmistada parimaid roogasid. Talu hitiks on paks puder ja pudru kõrvale pakume „Jänese lammast“. Kuidas nii? Tule küsi järele!

Kriisa talu, Litvina küla, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

MENÜÜ HITID:
- Jänese lammas 
- Ahjusoojad vatsad

Talu hitiks on paks puder ja pudru kõrvale pakume „Jänese lammast“. Kuidas nii? Tule küsi järele!

Rukkileiba, vatska ning muid sööke nii makõt ku soolast valmistame külalistele ikka nii, nagu meie vanaemad seda tegid, sekka ka mõni kaasaegse kokakunsti pärl. Lisaks omakasvatatud toidukraamile on meie talu väärtuseks taluarhitektuur. Vanu töövõtteid kasutades oleme viimaste aastatega taastanud aida, savihoone ja suitsusauna. Hiljuti valmis talukompleksis setopärane käsitöömaja ja perenaise käsitöölembusest saavad seal kõik osa.

Kogu Kriisa Talo Kostikotusõ meeskond kannab seto-teemalisi rõivaid ja kui mahti saame, siis tantsime, mängime pilli ja leelotame koos külalistega. Meie talus tegutseb tõenäoliselt kõige paremini orienteeruv kohvikutiim. Sõna otseses mõttes! Väikest külatuuri koos kaardiga pakume taas teilegi.

Avatud on aida puut, kust saab kaasa osta erinevaid talutooteid ja leiunurgast leiab põnevat taaskasutuskaupa. Tegutseb pere laste poolt üles seatud noortekohvik, pisikestele külalistele on avatud mängunurk. Lemmikloomade jaoks olemas joogikohake.

Tulkõ Litvina küllä mi kostikotusõhe kostma!

Kontaktid
Ingrit Kala
5120659
Kriisa talu, Litvina küla, Setomaa vald
ingrit@setomaa.ee