Nopri talumeierei

Nopri talu, Kärinä küla, Rõuge vald

Nopri talu sünniaastaks on 1859. aasta ning praegu toimetab esiisade maadel juba kaheksas põlvkond.

Nopri talus tegeleb piima “tootmisega” üle 230 lehma, andes toormaterjali, millest Nopri pererahvas valmistab häid ja huvitavaid piimatooteid. Piimatoodete valmistamine käib koostöös masinatega suuresti käsitööna - kohupiimakreemid jõuavad topsidesse perenaise helge kulbiga ja ka piim jõuab heade abiliste hoitud pudelitesse.

Talu hüüdlause on „Talust otse Sinule!“, sest talutooted jõuavad tõesti talust otse poodi. Nopri talutoodang – piim, jogurt, hapukoor, juustud, võided, kohupiimakreemid, smuutid jpm – on kohalik, vähetöödeldud ja tervislik, mida tõendab ka lühike koostisosade loetelu. Nopri talu eesmärk on toota Eesti puhtaimat piima ning sellest maitsvaid piimatooteid kogu Eestile.

Nopri Talumeierei on külalistele avatud iga päev, tasuta iseseisvaks uudistamiseks on üles seatud infoviidad ja -tahvlid ning põhjalikumad talutuurid koos pererahvaga on võimalik ette broneerida.

Meierei II korrusel on iseteenindav Nopri talupood, kust saab kõige värskemat kohalikku toodangut ja muidugi ka piimatooteid.
Ettetellimisel toimuvad pereliikmetega ekskursioonid meiereisse ja farmi.

Külastussoovitused:
Nopri talupood. Kaugus 0 km.
Nopri talu seminariruum. Kaugus 0 km.
Tsiistre linamuuseum. Kaugus 1,5 km.
Pullijärve matkarada. Kaugus 6 km.
 

Kontaktid
Vilve Niilo
+372 5660 8621
Nopri talu, Kärinä küla, Rõuge vald
info@nopri.ee
https://www.nopri.ee/