ObiNizza üülokaal

ObiNizza üülokaal uut ummi vannu ja vahtsit külälisi, pakk unõhtõt ja unõhki’ nägemäldä’ maikõ, laul nii vahtsit ku hösteunõhtõt vannu hitte. Mi paku igävätse nuurusõ eliksiiri.

Seto Ateljee-Galerii, Obinitsa

ObiNizza üülokaal ootab oma vanu ja uusi kundesid, pakub unustatud ja uneski nägemata maitseid, laulab nii uusi kui hästiunustatud vanu hitte. Pakume igavese nooruse eliksiiri.
Uksed saavad valla laupäeval kell 11.00 ja suletakse pühapäeval paar tundi pärast seda, kui tuhkatriinu on kaotanud kinga: ametlikel andmetel kell 00.00. Kuum muusika ja kuumad joogid – Ivvan tsäi ja vatuga kohv, külmad joogid, sakuskataldrikud ja kuklikuhjad, sacherid ja mätaskoogid, kikkaseened nii ja naa.
Meie selle aasta hittroog on suur saladus. See sünnib Obinizza peakoka Niilo unenäo, päikese kuumuse ja kogu klanni koostöös. Täiskuu uneta ööl ilmutab see end talle.

Setomaalt ei minda ära tühja kotiga ja sellepärast on meil Kunstizaalis müügil suur valik pildiga trükitud  kotte ja Kohvikumajas kaasaostmiseks sobiva kauba lett.
Kunsti ja käsitöö  huviliste jaoks avame KUNSTIZAALi. Seal vaadata Jallai Nasta käsitüü näitus.

Üülokaalias laulavad ja loevad luulet poeedid, autentselt kiunutavad  pille külapillimehed. Ei pääse ka seto leelost. Avatud on vabalava! Rändmuusikud saavad kõhu täis ja keele kastetud.
Tantsitakse jablotskat ja tangot, valssi ja puntratantsu, kõike-kõike.

Teid ootavad peremees Evar Riitsaar ja perenaine Kauksi Ülle.

Baaba ja Ka on kohal!  CD „Üülaul“ on ilmunud!

Laupäeval kell 18.00 saab aias teatrit. „Kolm hinnapakmist“ Kauksi Ülle näidend Tallinna näitetrupi esituses!

Üülokaal tulõ kuum!

Avatud L 11.00–00.00 ja P 11.00–16.00

Kontaktid
Ülle
+372 56569079
Seto Ateljee-Galerii, Obinitsa
kauksiylle@gmail.com
http://www.facebook.com/Seto-Ateljee-Galerii-156533907711645/