15 Ilmaveere Makuss Elo (L ja P)

Kahe maailma serval on üks müstiline paik, mille õhku on tuhandete kiriku kellalöökidega aina helgemaks ja selgemaks löödud. See koht ei ole mitte Petseris vaid hoopis siinpool piiri, Obinitsa külas, Mokornulgas, kunagises kool-kirikus, mille seinte vahel on viimased 20 aastat elanud vaid mesilinnud.

Kooli tn 2, Obinitsa, Setomaa vald

Avatud laupäeval ja pühapäeval

Kahe maailma serval on üks müstiline paik, mille õhku on tuhandete kiriku kellalöökidega aina helgemaks ja selgemaks löödud. See koht ei ole mitte Petseris vaid hoopis siinpool piiri, Obinitsa külas, Mokornulgas, kunagises kool-kirikus, mille seinte vahel on viimased 20 aastat elanud vaid mesilinnud. Täna on see paik meie jaoks Ilmaveere - koht kus hoog maha võtta ning hingata sisse magusaid lõhnu, maitseid, muusikat ja imetleda koos Lauluema kujuga kaunist Obinitsa järve. 

Meil on hea meel, et sel aastal võtame Ilmaveere keskuse kahepäevarestoraniga samuti osa legendaarsest Seto Kostipäivast ning saame teiega jagada seda, mis muudab meie jaoks elu magusaks: toitu, mis on ülimaitsev ning kohalikku toorainet väärtustav; roogasid, mis on serveeritud jagamiseks kõige kallimate inimestega; elavat muusikat ja etteasteid ning restorani, mis töötab nulljäätmete põhimõttel ning austab ja kasutab iga koostisosa täielikult jättes seeläbi endast maha võimalikult väikse jalajälje.


Päeva jooksul saab restoranis kuulda maja perenaise ja peremehe, Lenna ja Lauri muusikalisi etteasteid ja mõnel sobilikul hetkel räägime ka Ilmaveere loo. Täpsemaid kellaaegu elava muusika etteastete kohta jagame juba sündmuse lähenedes Ilmaveere sotsiaalmeedia kanalites!


Lenna ja Lauri

Kontaktid
Lauri Mäesepp
56235979
Kooli tn 2, Obinitsa, Setomaa vald
lauri@ilmaveere.ee