16 Hõimu hõlahusõ (L)

Taarka Tarõ pakub ehedat seto toitu - Hõrnade pere vanaemade ja vanaisade retsepte, lisaks leidub valikus soome-ugri ja ukraina sööke. Seto traditsioonilise söögiga tegeldakse talus viimased 30 aastat. Tarõ pererahvas, Rieka ja Aare Hõrn, on seto kultuuri kauased eestvedajad ning nende kaudu saab iga külaline osa elavast seto kultuurist.

Kesktänav 20, Obinitsa, Setomaa vald

Avatud laupäeval ja pühapäeval.

MENÜÜ HITID:
- Kolme liha pada
- Porgandipirukas
- Sõir

Taarka Tarõ Köögikõnõ Obinitsas on üks kodune ja hubase interjööriga söögikoht, tõeline seto kultuuri süda. Talu vanuseks on 120 aastat, uuem osa on ehitatud 1930ndatel. 2005-2006 aastal oli selle talu õues väga menukas Taarka etendus. Seto traditsioonilise söögiga tegeldakse talus viimased 30 aastat. Tarõ pererahvas, Rieka ja Aare Hõrn, on seto kultuuri kauased eestvedajad ning nende kaudu saab iga külaline osa elavast seto kultuurist.

Tarõ pakub ehedat seto toitu - Hõrnade pere vanaemade ja vanaisade retsepte, lisaks leidub valikus soome-ugri ja ukraina sööke. Sõira, pirukaid, leiba ja sooja jooki saab kaasa osta. Selle aasta kostipäeval on menüüs toidud, mida saab vaid vanaema juurde sünnipäevale tulles.

Kontaktid
Rieka Hõrn
56203374
Kesktänav 20, Obinitsa, Setomaa vald
riekake@gmail.com