17 ObiNizza Üülokaal (L kuni keskkööni ja P)

ObiNizza Üülokaal ootab püsikundesid ja uusi külalisi juba kaheteistkümnendat korda. Pakume unustatud ja uimastavaid maitseid, laulame nii värskeid serenaade kui hästilaagerdunud hitte. Mi panõ kikkakaadsaq likku, sõira kivi alaq ja kurgiq suula!

Kesktänav 17, Obinitsa, Setomaa vald

Avatud laupäeval 11.00 kuni keskööni! Pühapäeval 11.00-15.00

MENÜÜ HITID:
- Kuumaq sooladsõq piiraguq
-
Aholämme kuklikõsõq
-
Jahheq sakuskataldriguq
-
Sitikätort ja tõsõq maiusõq

Uksed avanevad laupäeval Baaba ja Ka võluviiside saatel ja sulguvad täpselt 00.00, kui kõrvits on tõllaks tagasi lauldud. Pühapäeval peame ka peräpütüpäivä. Kuum setoetnopunkmuusika ja kuumad joogid – kikkakaadsatsäi ja vatuga’ kohv; vurtsuga joogid ja mulksuga joogid; sakuskataldrikud ja kuklikuhjad, sacherid ja mätäskoogid, kikkaseened nii ja naa.

Setomaalt ei minda ära tühja kotiga ja sellepärast on meil Kunstizaalis müügil suur hulk trükkipakkudega kaunistatud piltkotte ning mitmesugust kaasaostmise kaupa - käsitööd, kunsti ja esimest korda tuleb taaskasutusriiul nõudehulludele. Üülokaalis laulavad ja loevad oma luuletusi poeedid, mängivad külapillimehed, Obinitsa Uus Teater esitab hitte oma näidenditest, ei pääse ka seto leelost. Vabalava ootab rändmuusikuid – nad saavad kõhu täis ja keele kastetud.

Laupäeval on meie kohvikus igal täistunnil väike kontsert. Pühapäeval võtame rahulikumalt aega külalistega suhelda. Teid ootavad peremees Riitsaarõ Evar ja perenaine Kauksi Ülle.

Üülokaal tulõ kuum!

Kontaktid
Ülle Kauksi
5656 9079
Kesktänav 17, Obinitsa, Setomaa vald
kauksiylle@gmail. com