18 Korilase Köök (L ja P)

Korilase Köögis on tooraine a ja o, sestap katsume esimesel võimalusel maksimaalselt kasutada oma kasvatatud saadusi, korjame ise loodusannid ja kasutame seda kõike säästlikult ja suure austusega - ikka juurest varreni ja ninast sabani!

Piiri , Tääglova, Setomaa vald

 

Avatud laupäeval ja pühapäeval

Korilase Köögi toit on lihtne ja aus, valmistatud suure hoole ja armastusega ning mis seal salata, meile on nii oluline, et toit mida pakume, on ka silmale ilus vaadata. Loome puhtaid ja selgeid maitseid, millele annavad põnevust juurde Setomaa loodusest kogutud metsikud taimed. Korilase Köögis on tooraine a ja o, sestap katsume esimesel võimalusel maksimaalselt kasutada oma kasvatatud saadusi, korjame ise loodusannid ja kasutame seda kõike säästlikult ja suure austusega - ikka juurest varreni ja ninast sabani!

Avatud on pood, kus saad kaasa osta häid maitseid ja maitsekaid, meie endi tehtud, köögi tekstiile, lõikelaudu ja nii mõndagi põnevat veel. Laupäeval toimub perenaise Margiti juhendamisel kaks töötuba - uhmerdame metsikutest ürtidest maitsesoola, kõik saavad endale kaasa purgikese täpselt edale sobivaid maitseid, mida siis mõnus talveõhtul podisevale pajaroale lisada ja meenutada kuuma augustikuu päeva.

Kohvikus on olemas lauamängud, joonistustarbed, lauatennis. Parkimine toimub selleks ette näidatud parkimisalal.

Oled palavalt oodatud!

Kontaktid
Margit Välja
56685338
Piiri , Tääglova, Setomaa vald
korilasekook@gmail.com