20 Piusa Veereh (L)

Piusa Veereh kodukohvik Jõksi külas Piusa jõe ürgorus lummab vaikuse ja eraldatusega. Mõnusad pesad, maitsvad road ning erinevad ajaveetmise võimalused ootavad Sind!

Mäeotsa talu, Jõksi küla, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

MENÜÜ HITID:
- kala mitmel erineval moel sh angerjasupp!
- peremehe suitsusaunaliha oma suitsusaunast
- suvikõrvitsakotletid
- perenaise sõir
- porgandikook ja -pirukas


Väärtustame mugavat ja tegusat olemist ning pakume seda ka külalistele. Õuealal maakabe, trips-traps-trull ja lauatennis, jõe ääres võimalus mängida rannavõrkpalli. Karastada saab karges Piusa jões ning proovida kalapediküüri. Asume Piusa Ürgoru 15 km matkaraja ääres. Seega on võimalus teha väike rännak enne või pärast kõhutäidet. Läheduses kohe kuulus ja väekas Päevapööramise mägi. Kui aga tahaks lihtsalt olla, siis ka sellele on mõeldud, meil on erinevad istumis- ja lõõgastumiskohad.

Parim kohalik kraam jõuab hoole ja armastusega Su taldrikule. Valikuid on nii liha-, kala- kui taimsetoidu sõbrale, eelroast magustoiduni, seto traditsioonilisest tänapäevaseni. Avatud on kõlgusealune puut, kus võimalus head paremat kaasa osta.

Meeleolu loomiseks anname võimaluse noorele muusikule Vastseliina Gümnaasiumist, kes laulab ning saadab end kitarril ja ukuleelel.

Peres on 9 aastane isane labrador Bruno, kes tervitab igat saabujat isiklikult.

Piusa Veereh oled oodatud ja hoitud!

Kontaktid
Jaana Novikov
53302992
Mäeotsa talu, Jõksi küla, Setomaa vald
jaananovikov13@gmail.com