21 Ostrovaoro Pervepäälne (L)

Ostrova küla suure oru perve peal asuva kohviku pererahvast iseloomustab nii muusikalembus kui ka marjakasvatuspisik. Seega pillimängu kuuleb kohvikus kogupäeva jooksul ning kodukohviku poe riiulitelt leiab oma valmistatud naturaalseid käsitöö limonaade, mahla, moose, marju, külmkuivatatud marjasegusid, marjateed ja veel palju muudki, mis kõik on valmistatud oma kasvatatud marjadest.

Lilleoru, Ostrova, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

MENÜÜ HITID:
- Suitsune lihavaagen marineeritud punase sibulaga
- kondiitritooted talu mahemarjadega
- Ostrova Pavlova koogikesed 


Ostrovaoro Pervepäälne nii nagu nimigi ütleb asub Ostrova küla suure oru perve peal. See küla on rohkem tuntud igaaastase muusikafestivali poolest ja seega ei puudu ka Kostipäeval muusikalised etteasted. Pillimängu võib kuulda kogu päeva jooksul. Kes soovib, saab isegi jalga keerutada.

Kohvikukorraldajad on mõelnud ka lastele, kelle jaoks on dekoreeritud kena telk, kus leidub põnevat nokitsemist ja igasugu toredaid tegevusi kogu päevaks. Külastajaid ootab suur külakiik. Vihma ja liigse päikese eest on kaetud kenad kohvikulauad ka suurde õdusasse taluküüni.

Ostrovaoro Pervepäälne pakub külastajatele kehakinnituseks maitsvaid hõrgutisi lihast, kohupiimast ja muustki põnevat. Ostrova kondiitritooted on olnud eelnevatel aastatel väga populaarsed ja kui kõhtu enam ei mahu, siis saab neid kaasa osta. Liual tuuakse teile lauale kimmäs triibuliha marineeritud punase sibula ja värske soolakurgiga või hoopis täidisega porgandipirukas imemaitsva värske salatiga, aga miks ka mitte Ostrova burks kitsejuustuga. Magusasõpradele pakume hõrgutisi Ostrova mahemarjadega- mustasõstrakastmega kohupiimakreemi, aga ka oivalisi Pavlova koogikesi, mis kaetud kohalike põldude marjaandidega. Lastele on erimenüü. Kuid see pole veel kõik, tule kohale ja veendu kõiges ise.

Lisaks muusikalembusele on Ostrova küla elanikke tabanud marjakasvatuse pisik. Pererahvas kasvatab ise kultuurmustikaid, aedvaarikaid, mustsõstraid, arooniat. Kodukohviku poe riiulitelt saab kokku osta igasugu manti, näiteks oma valmistatud naturaalseid käsitöö limonaade, mahla, moose, marju, külmkuivatatud marjasegusid, -teed ja veel palju muudki, kõik on naturaalne ja tervislik.

Tulles kohvikusse, võtavad teid vastu perenaine ja peremees - Aime ja Neeme.

Kontaktid
Aime Tulp
5066999
Lilleoru, Ostrova, Setomaa vald
info@ostrova.ee