22 Iloline Kirsi Talo (L)

Meremäel on ettevõtliku ja toreda pere kodu, mis on Setomaad külastavatele inimestele alati lahkelt avatud. Igav juba Kirsi Talos ei hakka ja pererahvas ootab kõiki kostilisi külla ning osa saama Setomaa kuumast suvest ning heast toidust!

Kirsi talu, Meremäe küla, Setomaa vald

Avatud ainult laupäeval

Kirsi talo menüü on Kostipäeval inspireeritud perenaise vanaema retseptidest. Nõnda tulevad lauale seto köögi vankumatud lemmikud ja muuhulgas suussulav sõir, mis pärjati 2017. aastal Setomaa Kuningriigi rahvalemmiku tiitliga.

Pererahvas räägib huvilistele lähemalt Kirsi talo taastamise loost ja sekka ka seda, kuidas oma juurte juurde tagasi sai tuldud. Muusikalise vahepala eest kannavad hoolt toredad kohalikud lõõtsmoonikud, perenaine isiklikult ning vahvad moosekandid talu külastajate seast. Kui veab, saad ka tantsuõpitoas osaleda. Tüdrukud vanuses 6-14 aastat saavad proovida, mis tunne on olla seto rahvarõivastes ja väiksematele lastele on avatud võimalus mängida liivakastis ning mänguväljakul.

Õhtupoolikul 16.00st kuni 20.00ni saate tulla proovima ka Kirsi Talo suitsusauna või mõnuleda tünnisaunas. Jahutavaks supluseks annab võimaluse talu tagahoovis asuv tiik.
Oodami sinno!

Kontaktid
Kaidi Kerdt
514 0506
Kirsi talu, Meremäe küla, Setomaa vald
kirsitalo@gmail.com