23 Täpsu Kuts Kostilõ (L ja P)

Vaid 150 meetri kaugusel idanaabri piirist asub perenaise Terje (ehk Täpsu) kuningriik. Jah, päris tee lõpus, Vinski külas, keelumärgi alt vasakule ja kohe paremale!

Haavistu , Vinski küla, Setomaa vald

Avatud laupäeval ja pühapäeval

MENÜÜ HITID:

- Kartulipuder kõrnetega
- Seljanka
- Erinevad koogid

Kohvikus Täpsu Kuts Kostilõ austame ja anname edasi teadmist, kust tuleb lauale toit. Talu laudas on nii loomi kui linde, kes on sõbralikud ning tahavad  suhelda. Pai ootavad lehm, kanad, haned, pardid, koerad ja kassid!

Pakume oma peenralt ning laudast saadud toorainest valmistatud ehedaid toite. Traditsiooniline seto sõir, ürdivõi, tummine kuum seljanka ja jahe värskendav täistaimne käsitöökaljaga valmistatud suulliim – need on oma pere lemmikud, millest siinkandis on lugu peetud aastaid.

Täpsu igapäevaelu kulgeb oma pere seltsis, ent Kostipäevaks tulevad appi mõttekaaslased – perenaised, kes püüdlevad keskkonnasäästlikuma elu poole, peavad talusid, tegelevad koriluse, hoidistamise ja loodusraviga. Üheskoos tuuakse lauale juuretisega rukkileib, hapupiimakarask ning valik kooke. Kaasa saab osta väekaid taimeteesid ja lustlikke metsahoidiseid.
Tulõ kae perrä, kuis siih elätas!

Kontaktid
Terje Kanarbik-Pettai
5593 0319
Haavistu , Vinski küla, Setomaa vald
terje.kanarbikpettai@gmail.com