24 Piiri Veereh (L ja P)

Tulge kostile, küla uulitsat pidi, Vislapuu talu hoovile! Eestimaalt tulles on see viimane küla piiri peal, aga Venemaa poolt vaadates esimene Euroopa küla.

Vislapuu talu, Vinski küla, Setomaa vald

Avatud laupäeval ja pühapäeval

 

Piiri Veereh pole tavaline kohvik - see asub maalilises külas Venemaa piiri lähedal, kus pakutakse maitsvaid talutoite ja hubast atmosfääri. Kohviku hingeks on perekond, kes on uhked oma koduküla ja Setomaa traditsioonide üle.

Piiri Veereh on menüüs esikohale seadnud värsked talutoidud. Praed ja küpsetised valmivad ahjus ja marjad korjatakse otse aiast. Kõik toidud on valmistatud armastusega ja traditsiooniliste retseptide järgi. Lisaks maitsvale toidule pakub Piiri Veereh ka hubast atmosfääri. Kohvikus on soe ja kutsuv sisustus, kus näha palju vanu tööriistu. Külastajaid tervitavad alati sõbralikud talukoerad ja -kassid, kes toovad kohvikusse rõõmu ja kodust atmosfääri. Kodulinnud on samuti sõbralikud ning kutsuvad omas keeles nendega tutvuma.

Kohviku Piiri Veereh eriline vaim on Setomaa traditsioonid. Külastajad saavad nautida Setomaa muusikat ja tantsu. Piiri Veereh on ideaalne koht neile, kes otsivad maitsvat toitu, hubast atmosfääri ja Setomaa traditsioonidega tutvumist. See on koht, kus saab lõõgastuda, nautida head seltskonda ja kogeda osakest Eestimaa ainulaadsest kultuuriruumist.
 

Kontaktid
Marju Agafonova
56917713
Vislapuu talu, Vinski küla, Setomaa vald
marju.agafonova@mail.ee