Värska veekeskus

Sanatooriumi tee, Väike-Rõsna, Setomaa vald, 64034

2007. aastal avatud Värska veekeskus on ainus Eesti veekeskus, kus saad kümmelda otse maapõuest pärit looduslikus mineraalvees. Mineraalveega täidetud kolm mullivanni on nn kontrastvannid: ühes on sooja 25, teistes 34 kraadi. Kuumast vannist jahedasse ja vastupidi sulpsates paraneb verevarustus ja kindlasti saab ergutust ka meeleolu.

Keskuses on loomulikult ujumisbassein ja saunakompleks, laste lemmik vastuvoolukanal, massaažijoad, laste- ja valgusteraapiabassein ning kivikliburada, millel käies saab jalgu masseerida. Erilist luksust ja lõbu pakub basseinibaar: jooke saab tellida ja nautida vees olles. Valikus on mitmesugused jäätisekokteilid, smuutid ja karastusjoogid.

Veekeskuse fuajees on kraanid, millest saad maitsta kaht eri soolsusega mineraalvett. Ole valmis üllatuseks! Ühest kraanist tulev vesi on nii kange, et seda ei saa õieti suu sissegi võtta ja ega rohkem kui suutäis polegi kasulik. Vee soolsus ehk mineraalainete sisaldus sõltub sellest, kui sügavalt vett ammutatakse: mida sügavamalt, seda kangem kraam.

Rohkem infot

Kontaktid
AS Värska sanatoorium ja veekeskus
+372 799 9334
Sanatooriumi tee, Väike-Rõsna, Setomaa vald, 64034
info@spavarska.ee
https://spavarska.ee/veekeskus/